Po raz kolejny grupa dzieci z naszej szkoły miała okazję brać udział w zajęciach felinoterapii prowadzonej przez p. Bogusławę Łagosz. Tym razem byli to uczniowie z klasy pierwszej i czwartej, którzy 18 listopada w bezpośrednim kontakcie z kotem  mieli okazję doświadczyć wyjątkowych emocji i obserwować  swoje uczucia. Kot Jeger wprowadził ich na chwilę w swój świat. Podczas różnorodnych  zabaw  i zadań dzieci doświadczyły  same tego, jak to jest być kotem J. Próbowały zrozumieć kocie potrzeby  i zachowanie. Rozwijały swoją wrażliwość  oraz umiejętność komunikacji. W doskonały, spontaniczny sposób  wyrażały  radość  towarzyszącą  spotkaniu z tak nietypowym „kolegą”. Dziękując Pani Bogusławie i jej kociakowi za drugie spotkanie, które niestety za nami –  czekamy już na kolejne !

Barbara Bejma