1 czerwca odbył się festyn szkolny na kempingu „Olza”. Swój wkład w przygotowanie tej imprezy miało też Szkolne Koło Wolontariatu. Wolontariusze, pod opieką pani Natalii Kępińskiej – koordynatorki akcji, pani Edyty Migacz i pani Anny Więcław przygotowali kilka fantastycznych stoisk:

-malowanie buziek i plecenia warkoczyków

-quiz z nagrodami

-babeczki i ciasteczka

-quiz językowy „Sweets and Biscuits”

Z ramienia Rady Rodziców współpracowała z nami pani Natalia, która na swoim stanowisku „Metamorfoza” udzielała porad dotyczących wizerunku, upiększała fryzury i paznokcie. 

Na zaproszenie SKW nasz festyn po raz kolejny uświetnił pan Mateusz Pawłowski – przedstawiciel i trener Szkoły Tanecznej „Passo”. Swoim pokazem i animacjami tanecznymi wprowadził nas w klimat energetycznej, radosnej salsy i podzielił się z nami swoją pasją, talentem i czasem. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider