ŚRODA –
03.04.2019r.
SKŁADNIKI OBIADU
Zupa pieczarkowa z ziemniakami Potrawka z kurczaka , ryż na sypko, ogórek kiszony, kompot Udka z kurczaków, pieczarki, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, ziemniaki, natka pietruszki, olej rzepak., śmietana 18%, mąka pszenna, ryż, ogórek kiszony, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, papryka słodka, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, lubczyk, majeranek
CZWARTEK –
04.04.2019r.
 
Barszcz zabielany z ziemniakami Filet z morszczuka smażony/kotlet mielony z ryby*/, ziemniaki ze szczypiorkiem, surówka z kiszonej kapusty, kompot Buraki, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, śmietana 18%, masło, natka pietruszki, filet z morszczuka, mąka pszenna, jajka, bułka tarta, mąka ziemniaczana, olej rzepak., bułki zwykłe, kapusta kiszona, olej słonecznikowy, ziemniaki, szczypiorek, mleko 2%, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz  ziołowy, pieprz cytrynowy, czosnek świeży, ziele ang., liść laur.
PIĄTEK –
05.04.2019r.
 
Zupa grochowa Pierogi ruskie z cebulką, surówka z marchwi i pora, kompot Groch łuskany, marchew, pietruszka, seler,  cebula, por, boczek wędzony, pierogi ruskie, śmietana 18%, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, majeranek
PONIEDZIAŁEK – 08.04.2019r.  
Zupa ziemniaczana Łazanki z kiełbasą i kapustą, kompot Ziemniaki, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, ziemniaki, natka pietruszki, makaron pełnoziarnisty, kapusta biała, kapusta kiszona, kiełbasa śląska, olej rzepak., mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, lubczyk, ziele ang., liść laur., zioła prowansalskie
WTOREK  – 
09.04.2019r.
 
Zupa grysikowa Pieczeń z indyka, ziemniaki ze szczypiorkiem, sałata lodowa z pomidorem, kompot Porcje rosoł. z kurczaka, kasza manna, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, natka pietruszki, filet z indyka, mąka pszenna, olej rzepak., sałata lodowa, pomidor, ziemniaki, mleko 2%, masło,   szczypiorek, olej słonecznik., musztarda, kwasek cytrynowy,  mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, lubczyk, czosnek świeży

*   —  dla dzieci I – III  klasy SP2

       produkty podkreślone są alergenne 

Dyrektor                    Kierownik gosp.                     Intendent                Kucharz

 K. Gładczak                   C. Macura                            H. Czyż                I. Mrowczyk