W piątek 22 marca 2019 roku odbyło się uroczyste podsumowanie prezentacji kandydatur na patrona naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczyciły nas władze miasta Cieszyna- burmistrz Gabriela Staszkiewicz, wiceburmistrz Krzysztof Kasztura,  przewodnicząca Komisji Oświaty w Cieszynie- Joanna Wowrzeczko,  dyrektor Centrum Usług Wspólnych- Paweł Szajor. Gościliśmy również dyrektora Książnicy Cieszyńskiej- Pawła Szeląga, płk. Tomasza Maja-komendanta WKU. Prelegentami, którzy podczas wystąpienia zaprezentowali kandydatury, byli: dr hab. Wacław Gojniczek, nauczyciel SP2- Leszek Lipsa oraz Krzysztof Neścior- właściciel Muzeum 4.Pułku Strzelców Podhalańskich w Cieszynie. Całemu wydarzeniu towarzyszyli przedstawiciele Rady Rodziców oraz nauczyciele i uczniowie. 

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji oraz fotoreportażu na ox.pl.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider