W piątek 23 marca, klasa II wzięła udział we wspaniałej lekcji matematyki. Wszystko dzięki pani Annie Gałuszce – studentce prowadzącej zajęcia. W lekcji uczestniczył także profesor Szymon Wąsowicz, autor bloga “Być matematykiem”. Uczniowie mogli skorzystać ze specjalnych układanek. Spróbowali także sił w autorskiej układance pana profesora. Z zadaniami radzili sobie bardzo dobrze, pracowali z zaangażowaniem i uśmiechem. Zajęcia upłynęły szybko, a uczniowie byli zachwyceni sposobem, w jaki można zdobywać wiedzę. Była to niecodzienna lekcja matematyki, która dostarczyła  wiele radości. Wiedza przekazywana jest przez działanie, co pozwala na utrwalenie poznanych już wiadomości. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow