ŚRODA –
13.03.2019r.
SKŁADNIKI OBIADU
Zupa koperkowa z ziemniakami Makaron z sosem bolońskim, kompot Porcje rosoł. z kurczaka, koperek zielony, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, śmietana 18%, masło, ziemniaki, łopatka woł. b/k, makaron 4-jajeczny, olej rzepak., mąka pszenna, koncentrat pomidor. 30%, pieczarki, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, papryka słodka, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, lubczyk, zioła prowansalskie, oregano, bazylia
CZWARTEK –
14.03.2019r.
 
Zupa grysikowa Schab pieczony, ziemniaki ze szczypiorkiem, surówka z marchwi i pora, kompot Porcje rosoł. z kurczaka, kasza manna,  marchew, pietruszka, seler, cebula, por,  natka pietruszki, schab wieprz. b/k,  śmietana 18%, mąka pszenna, olej rzepak., ziemniaki, mleko 2%, masło, szczypiorek,  mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, lubczyk
PIĄTEK –
15.03.2019r.
 
Zupa pieczarkowa z ziemniakami Filet z soli smażony/kotlet mielony z ryby*/, ziemniaki ze szczypiorkiem, bukiet warzyw z wody, kompot Porcje rosoł. z kurczaka, pieczarki, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, śmietana 18%, masło, natka pietruszki, filet z soli, mąka pszenna, jajka, bułka tarta, mąka ziemniaczana, olej rzepak., bułki zwykłe, bukiet warzyw, ziemniaki, szczypiorek, mleko 2%, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz  ziołowy, pieprz cytrynowy, czosnek świeży, lubczyk, kminek mielony
PONIEDZIAŁEK – 18.03.2019r.  
Barszcz zabielany z ziemniakami Fasolka po bretońsku z chlebem wieloziarnistym, kompot, owoc Buraki, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, ziemniaki, boczek wędzony, śmietana 18%, natka pietruszki, fasola „Jaś”, kiełbasa śląska, olej rzepak., koncentrat pomidor. 30%, mąka pszenna, chleb wieloziarnisty, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, czosnek świeży, lubczyk, papryka słodka, majeranek
WTOREK  –
  19.03.2019r.
 
Zupa pomidorowa z ryżem Sztuka mięsa, sos koperkowy,  ziemniaki ze szczypiorkiem, sałatka z czerwonej kapusty, kompot Porcje rosoł. z kurczaka, koncentrat pomidor.30%, marchew, pietruszka, seler, cebula, por, ryż, natka pietruszki, udziec woł. b/k, koperek zielony, śmietana 18%, masło, ziemniaki, mleko 2%, mąka pszenna, kapusta czerwona, olej słonecznik., ocet jabłkowy, szczypiorek, mieszanka kompotowa, cukier, sól morska, pieprz czarny, pieprz ziołowy, lubczyk, czosnek świeży

*   —  dla dzieci I – III  klasy SP2

       produkty podkreślone są alergenne

                Dyrektor                    Kierownik gosp.                       Intendent                     Kucharz

  K. Gładczak                   C. Macura                              H. Czyż                    I. Mrowczyk