8.02.2019 r. na godzinę wychowawczą, do naszej klasy przybyła prof. dr hab. Ewa Ogrodzka – Mazur z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Opowiedziała nam o swojej pracy naukowej, bardzo ciekawych podróżach i pasjach. Na spotkaniu każde dziecko miało okazję zadać wiele pytań. Dowiedzieliśmy się o pobytach Pani profesor w różnych krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych oraz Australii. Dla nas uczniów to była fascynująca podróż oczami wyobraźni. Powyższa wizyta odbyła się w ramach cyklu spotkań w naszej klasie pod tytułem „Pasje”. To było pierwsze spotkanie z prof. dr hab. Ewą Ogrodzką – Mazur.Czekamy z niecierpliwością na kolejną wizytę poświęconą jej podróżom z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, filmów i zdjęć.
Uczniowie klasy 4A